En İyi Ütü Markası

Merhaba değerli okuyucularımız. Yine güzel bir konu ile karşınızdayız. Her insanın hayat kurtarıcısı ütüler hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Birçok insan gömlek, pantolon vb. kıyafetlerini ütülemeden asla giymezler. Bunlar için bize yardımcı olacak iyi bir ütüye ihtiyacımız vardır. Sizlere en iyi ütüyü bulmanız için yardımcı olacağız. Bu yazımızda sizlerle en iyi ütü markası hakkında konuşacağız. Şimdi yazımıza geçelim.

 

PHILIPS

1891 yılında Hollanda’nın Eindhoven şehrinde kurulan Philips Gerard Philips tarafından kurulmuştur. Bir çok teknolojik alete imzasını atan Philips ütü üretiminde de oldukça başarılıdır. Ev aletleri, Aydınlatma, Kişisel Bakım Ürünleri, Medikal Sistemler bazı üretim alanlarıdır. Daha hızlı, daha kolay ve daha akıllı ütü modelleri ile hayatımızı kolaylaştırır. Buhar ve sıcaklık kontrolünde yenilikçi bir sistem benimseyen Philips Azur teknolojisi tüm kumaşlarda rahat kullanım sağlar. Çift aktif kireç sistemi ile kireç birikimini önler. Bu gibi birçok yenilikçi ütü modeli bulunduran Philips ütülerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

TEFAL

Dünyada yapışmaz tava tencere sektörünün kurucusu olarak biline Tefal 1956 yılında teflon malzemesinin mucidi Marc Gregoire tarafından Fransa’da kurulmuştur. Günümüzde 120 ülkede faaliyet gösteren marka küçük ev aletleri üretiminde oldukça başarılıdır. Ütü yapmayı hızlandıracak ve kolaylaştıracak başarılı ürünler üretmektedir. Ultimate Kireç Avcısı Buharlı Ütü modeli sayesinde en zor kırışıklıkları açmak bile çok kolaydır. Çıkarılabilir özellikteki özel kireç toplayıcısı en küçük kireç parçacıklarını bile toplayarak uzun ömürlü kullanım sağlar. Bu gibi pek çok modeli bulunan Tefal ütüleri hayatımızı kolaylaştırarak niteliktedir ve en iyilerdendir. Sizler de ütü almadan mutlaka Tefal’i ziyaret etmelisiniz.

 

ARZUM

1966 yılında Türkiye merkezli kurulan bu markadan birkaç yazımızda daha bahsetmiştik. 25 ülkeye ihracat yapmaktadır ve küçük ev aletleri üretiminde Türkiye’de ilk 10 marka arasındadır. Kişisel bakım ürünleri ile ev ve mutfak ürünleri üretiminde oldukça başarılıdır. Yüksek gücü ile kolay ısınır ve yüksek performans sağlar. Buhar kazanlı ve seyahat ütüleri ile de oldukça başarılıdır. Buhar kazanlı ütüleri derine işleyen buhar gücü sayesinde katlı duran kumaşlarda bile etkilidir. Yenilikçi teknolojisi ile Arzum ütüleri de oldukça beğenilmektedir.

 

Bir yazımızın daha sonuna geldik.Bu yazılarımızda internetteki yorum ve satışları dikkate alarak sizlere en beğenilen üç markadan bahsettik. Arzum, Tefal ve Philips ütülerini sizler için araştırdık. En iyi ütü markaları hakkında bilgi vermeye çalıştık. En zor kırışıklıkları hangisi daha iyi açar bulmaya çalıştık. Sizler de hayatınızı kolaylaştıran en iyi özelliklere sahip ütünüze karar vermelisiniz. Bir sonraki yazımızda yeni bir konumuzla görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir