En İyi Türk Kahvesi Makinesi Markası

Merhaba değerli okuyucularımız yeni bir yazımızla daha karşınızdayız. Yine çok güzel bir konu belirledik. Bazı insanlar kahve içmeden yaşayamaz diyebiliriz. Bir çok insan için her gün bir fincan türk kahvesi alışkanlık olmuştur. Kimileri cezve ile yapmayı kimileri daha hızlı ve pratik olan kahve makinesi ile yapmayı tercih ederler. Biz de sizlere en iyi kahve makinesi markaları hakkında bilgiler vereceğiz. Seçtiğimiz markalardan ilki olan Arzum ile başlayalım.

 

ARZUM

Başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşıyan Arzum markası 1966 yılında yerli bir marka olarak doğmuştur. Türkiye’de küçük ev aletleri üretiminde pek çok ilke imza atmştır. İlk elektrikli cezveyi de üretmiş olan Arzum kahve makinesi konusunda da oldukça başarılıdır. Arzum Okka Türk Kahve Makinesi ile istediğiniz boyutta finacanı seçebilirsiniz ve aynı anda iki fincan yapabilirsiniz. Kendi kendini temizleme özelliği sayesinde kahvenizi rahatlıkla içebilirsiniz. Siz de en güzel kahve keyfi için Arzum’u tercih edebilirsiniz.

 

FAKİR

1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kurulan marka H.Wilhelm Kicherer tarafından kurulmuştur. Hijyen ve ev temizliği denince dünyada akla ilk gelen markalardandır. Almancada aile anlamına gelen Familie ve kurucusunun soy ismi olan Kicherer kelimelerinin birleşimi ile Fakir ismi ortaya çıkmıştır. ‘Sevgimizi kelimelere dökemiyoruz fincanları denedik’ cümlesi ile Kaave isimli makine tek seferde 4 fincan kahve hazırlayabilmektedir. Taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi bulunmaktadır. Aynı zamanda ışıklı ve sesli uuyarı sistemi bulunduran Fakir kahve makineleri herkesin bir rengi vardır diyerek bizlere pek çok renk seçeneği sunmaktadır.

ARÇELİK

Yeniliği Aşkla Tasarlar sloganlı Arçelik markasından daha önceki yazılarımızda da bahsetmiştik. Pek çok küçük ev aletleri üretiminde zirevede olduğu gibi Türk kahve makinesi üretiminde de oldukça başarılıdır. 9 fincan kapasitesine sahip Telve Pro kahve makinesi en gelişmiş teknolojilerdendir. 4 litre su alabilen su tankı kahve yapmamıza çok yardımcı olmaktadır. Otomatik temizleme özelliği ile de dikkatimizi çeken bir üründür. Sizler de Arçelik Telve kahve makinelerini denemelisiniz.

 

BOSCH

Bosch’un hikayesi Robert Bosch’un 1886 yılında Statuttgart’ta Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi’ni kurmasıyla başlamıştır. Günümüzde dünya çapında faaliyet gösteren bir şirkettir. Bosch teknolojisi yaşamın her alanında bizimle birliktedir. Coffeexx Türk Kahve Makinesi ile tek seferde 6 fincan kahve yapabilirsiniz. Aynı zamanda 3 çesit bardak boyutu ile istediğin fincanla kahve içmenizi sağlar. Bosch kahve makinelerine göz atmadan kahve makinenizi almamanızı tavsiye ederiz.

 

Bu yazımızda keyfine düşkün olanlar ve her gün bir fincan kahve içmeden olmaz diyenler için araştırma yaptık. En iyi Türk kahvesi yapan makineler hangi markaya aittir bunu bulmaya çalıştık. Pek çok özellikli kahve makineleri keşfettik ve sizlerle beraber en iyi Türk kahvesi makinesi markası hakkında konuştuk. Artık siz de keyfinize en uygun kahve makinesine karar verebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir