En İyi Tost Makinesi Markası

Merhaba değerli okuyucularımız bu yazımızda sizlere en iyi tost makinesi markaları ve tarihçelerinden bahsedeceğiz. Ayrıca bu markalar ve ürünleri ile ilgili kısa bilgiler vereceğiz. En iyi tost makinesi markası hangisi bunun üzerine konuşacağız.

 

Delonghi

1902 yılında İtalya’da kurulan marka günümüzde otomatik kahve makineleri, ekmek kızartma makineleri, su ısıtıcıları, tost makineleri, klima ve hava temizleyici gibi birçok ürün üretimi yapmaktadır. Delonghi tost makineleri genellikle hem ızgara hem tost için kullanılabilmesi için tasarlanmıştır. Markanın birçok tost makinesi modeli bulunmaktadır.

 

Breville

1932 yılında Avustralya’da kurulmuş olan marka daha çok profesyonel alanda espresso makineleri, katı meyve sıkacakları, blenderlar, stand mikserler gibi ürünler üretmektedir. Ayrıca markanın tost makinesi, waffle makinesi gibi ürünleri de bulunmaktadır. Breville marka tost makineleri profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Tost makinesini ızgara içinde kullanabilirsiniz.

 

Vestel

1984 yılında yerli bir marka olarak faaliyetlerine başlayan Vestel günümüzde televizyon, akıllı cep telefonları, sinema sistemleri, tabletler, ankastre setler, ankastre ocaklar, aspiratörler, fırınlar gibi birçok alanda ürün üretmektedir. Ayrıca ısıtma ve soğutma ürünleri de mevcuttur. Vestel tost makinesi olarak çeşitli birçok ürün üretmektedir. Her bütçeye göre Vestel marka tost makinesi bulabilirsiniz. Bazı Vestel marka tost makinelerinde ızgara özelliği de mevcuttur.

Tefal

1956 yılında Fransa’da yapışmaz tencere tava üreterek başlayan Tefal günümüzde filtre kahve makinesi, Türk kahve makinesi, su ısıtıcısı, fritöz, düdüklü tencere, kızartma makinesi gibi birçok alanda üretim yapmaktadır. Tefal’in her bütçeye göre çeşitli tost makineleri mevcuttur. Ayrıca bazı Tefal tost makinelerinde ızgara özelliği de mevcuttur. Tefal’ in hem profesyonel hem de ev kullanımı için ürünleri vardır.

 

Arzum

1966 yılında Türkiye’de kurulmuş olan Arzum mikser,kıyma makinesi, el blenderları, elektrikli süpürge, ütü, şofben, fırın, termos, çay makinesi gibi birçok elektrikli ev aleti üretimi yapmaktadır. Ayrıca Arzum’un birçok ülkeye ihracatı da vardır. Tost makinesi üretimi de yapan Arzum’un birçok tost makinesi çeşiti bulunmaktadır. Her çeşit bütçeye göre tost makinesi bulabilirsiniz.

 

Korkmaz

1972 yılında Türkiye’de üretime başlamış olan Korkmaz günümüzde çelik tencere tava, düdüklü tencere, çay makineleri, cezve ve kahve makineleri, su ısıtıcıları gibi birçok mutfak araç-gereçleri ve elektrlikli ev aleti üretimi yapmaktadır. Tost makinesi olarak birçok Korkmaz marka ürün bulunmaktadır. Ayrıca tost makinelerinde birçok renk seçeneği mevcuttur.

 

Bu yazımızda sizler için 6 tane tost makinesi üretimi yapan markayı inceledik. En iyi tost makinesi markası sorusuna cevap aradık. Bu markaların yanında birçok tost makinesi markası da bulunmaktadır. Biz bu markaları ele alıp bunların tarihçeleri, kuruldukları yıllar ve nerede kuruldukları hakkında bilgiler verdik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir