En İyi Tıraş Makinesi Markası

Merhaba değerli okuyucularımız yeni bir konu ve yeni bir yazı ile yeniden karşınızdayız. Bu yazımızda erkeklerin vazgeçilmezi olan tıraş makinelerinden bahsedip en iyi tıraş makinesi markası ve bu markaların tarihçeleri hakkında konuşacağız. Tıraş makineleri günlük hayatta hem saç hem de sakal tıraşı için vakit ve bütçe yönünden tasarruf sağlayan kullanışlı birer araçtır. Günümüzde berber fiyatlarını düşündüğümüzde tıraş makinelerinin önemi biraz daha artıyor. Daha fazla uzatmadan seçtiğimiz markalardan biri olan Philips ile başlayalım.

 

Philips

Philips 1891 yılında Hollanda’da kurulmuştur. Şu anda genel merkezi de Hollanda’da bulunmaktadır. Philips günümüzde birçok elektrikli ev aletlerinin üreticisidir. Televizyondan ses sistemlerine su ısıtıcılarından elektrikli süpürgelere aydınlatma sistemlerinden ütüye birçok alanda ürünleri mevcuttur. Philips tıraş makinelerine baktığımızda birçok çeşit bizi karşılıyor. Özellikle üç başlıklı tıraş makineleri ile dikkat çeken Philips tıraş makinelerinde birçok yeniliklere imza atmıştır. Ayrıca hassas ciltler için birçok ürün bulunmaktadır. En önemli bir diğer özellik ise hem ıslak hem kuru tıraş yapma özelliği olmasıdır. Eski tip makinelerde sadece kuru tıraş yapılmaktaydı.

 

Braun

1921 yılında Almanya’da kurulmuş olan Braun günümüzde birçok kişisel bakım ürünlerinin üreticisi olan bir markadır. Bu ürünlere örnek olarak cilt bakımı ürünleri, saç bakımı ürünleri ve ağız bakım ürünleri verilebilir. Ayrıca çeşitli saç şekillendirici ürünleri de bulunmaktadır. Braun marka tıraş makineleri esnek hareket edebilir olmasıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca Braun yatan tüyleri kaldırıp makinen kestiğini ve böylece sinek kaydı tıraş gibi olacağını söylüyor. Braun tıraş makineleri de hem sulu hem kuru olarak çalışmaktadır. Daha fazla bilgi ve ürün özellikleri için Braun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Panasonic

1918 yılında Japonya’da kurulmuş olan Panasonic günümüzde önemli bir marka haline gelmiştir. Panasonic televizyon, fotoğraf makineleri, ev sinema sistemleri, kulaklıklar, telefonlar ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok ürün üretmektedir. Panasonic tıraş makineleri 3 bıçak, 4 bıçak ve 5 bıçak gibi çeşitli özelliklerde bulunmaktadır. Ayrıca hem kuru hem de sulu ortamda çalışabilmektedir.

 

Bir yazımızın daha sonuna geldik değerli okurlarımız. Bu yazımızda en iyi tıraş makinesi markaları hakkında konuştuk. Philips, Braun ve Panasonic marka tıraş makineleri ile ilgili bilgiler verdik. Burada seçtiğimiz markalar internetteki kullanıcı yorumlarına ve satış oranlarına göre seçilmiştir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir