En İyi Saç Düzleştirici Markası

Herkese merhabalar değerli okuyucularımız. Hepimizin bildiği gibi düzleştiriciler kadınların hayatında önemli bir yere sahiptir. Bizler de bu yazımızda sizler için en iyi düzleştirici markası sorusunun cevabını aradık. Pek çok düzleştirici markası keşfettik. Şimdi en iyileri inceleyelim.

 

BRAUN

1921 yılında Almanya’da Max Braun tarafından kurulmuştur. Braun birçok sektörde adını duyurmuş bir markadır. Güzellik bakım ürünleri üretiminde oldukça başarılı olan bu markanın düzleştiricileri özellikleri bakımından oldukça zengindir. En gelişmiş düzleştiricisi olan Senso Care otomatik olarak sıcaklığını ayarlayabilir ve onu kişiselleştirebilirsiniz. Braun düzleştiricileri oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir ve pekçok çeşidi vardır.

 

ARZUM

1966 yılında Türkiye merkezli kurulan bir markadır. Elektronik küçük ev aletleri üretiminde Türkiye’de ilk 10 marka arasında bulunmaktadır. Ayrıca 25 ülkeye ihracat yapmaktadır. Her saç tipine uygun derece ve iyon ayarı sayesinde herkesin kullanabileceği düzleştiricileri mevcuttur. En gözde düzleştiricileri ise geniş plakaları sayesinde en kalın saçları bile düzleştirebilmektedir. Her bütçeye uygun ve istediğiniz özelliklere sahip arzum düzleştiricilere göz atmanızı tavsiye ederim.

 

 

PHILIPS

Gerard Philips tarafından, 1891’de Hollanda’nın Eindhoven şehrinde kuruldu. Ampuller ve bazı elektrikli aletler ile üretime başlayan marka günümüzde pek çok alanda ürün önümüze sunmaktadır. En gelişmiş teknoloji ProCare Keratin Saç Düzleştirici keratin katkılı koruyucu seramik kaplamaları ile saçınızı korur. Bunun yanı sıra titreşimli plakaları ile optimum bakım sağlar. Philips bizlere birçok düzleştirici çeşidi sunmaktadır.

 

BABYLISS

Conair şirketine ait olan Babyliss markası 1959 yılında kurulmuştur. Kişisel bakım ürünleri, küçük aletler ile sağlık ve güzellik ürünleri satmaktadır. Güzellik ürünlerinden biri olan düzleştirici üretiminde de oldukça başarılı olduğu görülmektedir. Çeşitli modelleri bulunan düzleştiricilerin genel olarak en belirgin özelliği buhar kontrollü ısı sistemine sahip olmasıdır. Bu sayede saçların nemli kalmasını ve yıpranmamasını sağlar.

 

REMINGTON

Spectrum Brands Holding bünyesinde bulunan Remington markası 1906 yılında kurulmuştur. Güzellik ve sağlık, tıraş makineleri, saç bakımı, kişisel bakım gibi bir çok üretim alanına sahiptir. Çeşitli özelliklere sahip pek çok düzleştirici modeli de bulundurmaktadır. En beğenilen model olan Remington Colour Protect saç düzleştiricisinin seramik plakalarının arasına mikro saç kremi entegre edilmiştir. Bu sayede hem saç rengini koruyor hem de saçlara ışıltı katıyor. Diğer Remington saç düzleştiricilerine de bakmak sizlere yardımcı olacaktır.

 

Sizler için Braun, Arzum, Philips, Babyliss ve Remington saç düzleştiricileri hakkında araştırma yaptık. Bu düzleştiricilerin tarihçelerini ve en belirgin, en dikkat çekiçi özelliklerini sizler için belirledik. Siz de kendi düzleştiricinize en güvenilir şekilde karar verebilirsin. Bir sonraki yazımızda bizleri neler bekliyor acaba? Görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir