En İyi Powerbank Markası

Merhaba değerli okuyucularımız bu yazımızda sizlerle en iyi marka powerbank hangisi sorusuna cevaplar arayacağız. İnternet alışveriş sitelerinde powerbank Türkçe karşılığı olan taşınabilir şarj cihazı olarak geçmektedir. Taşınabilir şarj cihazlarında internet üzerinde en çok satılan markaları inceleyeceğiz. Bu markalar; Xiaomi, Samsung, Trust ve Anker.

 

Xiaomi

2010 yılında kurulan ve Çin merkezli olan marka dünyanın büyük teknolojik alet üreticilerindendir. Günümüzde Xiaomi akıllı telefon, bluetooth kulaklık, televizyon, notebook gibi birçok teknolojik alet yapmaktadır. Xiaomi ‘nin birçok taşınabilir şarj cihazı modeli bulunmaktadır. Bu modeller içerisinde 5000, 10000, 16000 ve 20000 mAh kapasiteli powerbank modelli bulunmaktadır. Ayrıca Xiaomi taşınabilir şarj cihazı modellerinde iki usb girişli farkı akım veren modelleri de bulunmaktadır.

 

Samsung

Tarihi çok eskilere dayanan Güney Kore merkezli bir marka olan Samsung günümüzde hemen hemen her alanda teknolojik kullanıcıya yöndelik birçok ürünün üretimine sahiptir. Bunlara örnek olarak akıllı telefon, akılllı saat, tablet, beyaz eşya, depolama ürünleri ve ses sistemleri gibi ürünler verilebilir. Samsung marka taşınabilir şarj cihazları 5100,10200 ve 11300 mAh gibi çeşitli kapasitelerden oluşmaktadır. Yukarıda verilen modeller internette en çok satılan ve kullanıcıların memnun olduğu Samsung marka taşınabilir şarj cihazlarıdır.

 

Trust

1983 yılında kurulmuş olan Trust Hollanda merkezli bir şirkettir. Mouse, kulaklık, hoparlör, giyilebilir teknolojik ürünler ve klavye gibi birçok ürünü mevcuttur. Ayrıca oyunculara yönelik klavye, mouse ve kulaklık gibi ürünleri vardır. Trust günümüzde diğer markalara nazaran ekonomik ürünler sunmaktadır. Trust’ın ürettiği taşınabilir şarj cihazı modellerine baktığımızda 2600, 4400, 10000 ve 12500 mAh modeller karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan kullanıcıların en çok memnun kaldığı model ise 12500 mAh olan modelidir.

Anker

Çin merkezli olan Anker günümüzde kablosuz şarj cihazları, bluetooth kulaklıklar ve araç içi şarj cihazları gibi birçok ürün üretimine sahiptir. Ayrıca Anker’in Türkiye’de satılmayan bazı ürünleri de mevcuttur. Anker marka taşınabilir şarj cihazları 10000 ve 20000 mAh gibi modellerden oluşmaktadır. Bu modeller internette en çok tercih edilen ve yorumlanan ürünlerdir.

 

Bir yazımızın daha sonuna geldik değerli okuyucularımız. Bu yazımızda sizlerle en iyi powerbank markaları konusunu inceledik. İnternette popüler olan bu 4 markanın ürünleri ve tarihçeleri hakkında bilgiler verdik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir