En İyi Mikrodalga Fırın Markası

Merhaba değerli okuyucularımız yeni bir yazımızla daha karşınızdayız. Bugün de sizlere önemli bir konudan bahsedeceğiz. İşlerimizi kolaylaştıran ve pratikleştiren mikrodalga fırınlar. Bu yazımızda en iyi mikrodalga fırın markası hakkında konuşacağız.

 

SAMSUNG

1938 yılında kurulan Güney Kore merkezli Samsung şirketi birçok teknolojiye imzasını attığı gibi mikrodalga fırınların da önde gelen isimlerindendir. Beyaz eşya, mobil, TV&AV, aksesuar gibi pek çok üretim ağına sahiptir. Solo mikrodalga fırınlar ve Ankastre mikrodalga fırınlar üreten firma oldukça başarılıdır. Solo mikrodalga F300G modelinin 20 ön ayarlı pişirme modu sayesinde kısa sürede hem daha taze hem de sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. Seramik iç yüzeyi sayesinde çizilmeden çok daha kolay temizlenebilir. ECO modu ile daha az enerji harcar. Özellikleri gibi görüntüsü de güzel olan Samsung mikrodalga fırınlar en beğenilenler arasındadır.

 

ARÇELİK

1955 yılında Türkiye merkezli olarak kurulan Arçelik, Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulmuştur. “Arçelik Demek Yenilik Demek, Yenilik Demek Arçelik Demek” sloganı ile 2012 yılına kadar üretim yapmıştır. 2012 yılından itibaren ise “Yeniliği Aşkla Tasarlar” sloganı ile yluna devam etmiştir. Beyaz eşya, Ankastre, Elektronik, Isıtma-Soğutma, Küçük Ev Aletleri gibi pek çok üretim alanına sahiptir. Arçelik mikrodalga fırınları sadece donmuş yiyecekleri ısıtmak için kullanılmaz. Izgara, Döner Tabla ve Çocuk Kilidi Arçelik mikrodalga fırınlarda bulunan en önemli özelliklerdendir. En beğenilen Arçelik mikrodalga fırınlara mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

HOTPOINT-ARISTON

İtalyan markası olan Ariston 1930 tarihinde Aristide Merloni tarafından kurulmuştur. Elektrikli termosifonlar, yoğuşmalı kombiler, hermetik kombiler, duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, oda termostatları Ariston’un ürettiği bzı ürünlerdir. Beyaz eşya ürünlerini de Hotpoint güvencesi ile üretmektedir. Multi pişirme özelliğine sahip mikrodalgaları ile hayatımzı kolaylaştırmaktadır. En gelişmiş teknoloji mikrodalgalarında ise döner tepsi, alt ızgara, orta ızgara bulundurmaktadır. Özellikleri kadar görüntüsü de insanların beğenisini kazanmıştır. Sizler de mikrodalganızı almadan önce Hotpoint mağazasına uğramalısınız.

 

Bir yazımızın daha sonuna geldik. Bu yazımızda mutfağımızın vazgeçilmez parçalarından biri olan mikrodalga fırınları araştırdık ve en iyi mikrodalga fırın markaları hakkında konuştuk. En beğenilen üç marka olan Arçelik, Samsung ve Hotpoint’i daha detaylı bir şekilde araştırdık. En iyi mikrodalga fırına birlikte karar verelim istedik. Size göre en iyisi hangisi ? Artık karar vermeniz çok daha kolay. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir