En İyi Kıyma Makinesi Markası

Merhaba değerli okuyucularımız şu an yazıyı yazdığımız zamana göre bayrama 2 gün var. Bizde bu durumu fark ederek bayramda birçok evin ihtiyacı olan kıyma makinesi hakkında bilgiler vereceğiz. En iyi kıyma makinesi markası hakkında konuşacağız ve kıyma makinesi hakkında kısa kısa tavsiyeler, bilgiler vereceğiz.

 

Kurban bayramında çoğu aile kurban etlerinin bir kısmını kıyma yaparak dolaba veya derin dondurucuya atarak saklar. Bu durum hem etin bozulmasını engeller hem de etin daha az yer kaplamasını sağlar. Bazı aileler kasaplara veya marketlere giderek kıyma çektirirken bazı aileler kendisine bir kıyma makinesi alarak evinde kıymasının kendisi çeker. Bizim bu yazacağımız yazı kıyma makinesi alacaklara rehber niteliğinde olacaktır. Yazıya başlamadan önce bu yazının profesyonel kullanım amaçlı değilde ev kullanımı için yazıldığını hatırlatmak isteriz. Lafı fazla uzatmadan seçtiğimiz markaların ilki olan Arnica ile başlayalım.

 

Arnica

Arnica, Senur A.Ş adıyla 1962 yılında küçük ev aletleri yaparak ticari hayatına başlamıştır. 2001 yılında ise şirket Arnica adını almıştır. Arnica markası Türkiye’de birçok ilklere sahiptir. Örneğin ilk meyve sıkacağı, ilk mutfak robotu, ilk et kıyma makinesi Arnica tarafından yapılmıştır. Arnica günümüzde elektrik süpürgesi, mutfak aletleri, ısıtma ve soğutma ürünleri, kahve makineleri ve meyve sıkacakları gibi birçok ürünün üretimini yapmaktadır. Ayrıca Arnica web sitesini ziyaret ederek kıyma makinelerine göz atabilirsiniz.

Sinbo

Sinbo 20 yaşında olan bir Türk markasıdır. Hem Türkiye’de hem de dünyada birçok bölgeye ürün satışı mevcuttur. Sinbo kızartma makinesi, kahve makineleri, su ısıtıcıları, meyve sıkacakları, blenderlar, kıyma makineleri, mutfak robotu, elektrikli süpürgeler, kişisel bakım ürünleri ve ütü gibi birçok küçük ev aletinin üretimini yapmaktadır. Çeşitli özelliklerde et kıyma ve salça makinesi olarak kullanabileceğiniz Sinbo ürünlerini bulabilirsiniz.

 

Profilo

Profilo günümüzde bünyesinde hem yerli ürünleri hem de ithal ürünleri barındırmaktadır. Profilo buzdolabı ve derin dondurucular, çamaşır ve kurutma makineleri, ankastre, fırınlar, ocaklar, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, ısıtma ve soğutma ürünleri gibi birçok ürünün üretimini ve satışını yapmaktadır. Profilo internet sitesini ziyaret ederek farklı özellikteki kıyma makinelerine göz atabilirsiniz.

 

Bir yazımızın daha sonuna geldik değerli okurlarımız. Bu yazımızda en iyi kıyma makinesi markaları hakkında konuşmaya çalıştık. Kullanıcı yorumlarına ve piyasadaki tecrübelerine seçtiğimiz 3 marka olan Arnica, Sinbo ve Profilo ürünleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Daha fazla bilgi için markaların internet sitelerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir