En İyi Güneş Kremi Markası

Merhaba değerli okuyucularımız. Siz değerli okuyucularımıza faydalı olabilmek için yeni bir yazımızla daha karşınızdayız. Bu yazımızda da sizler için çok güzel bir konu daha belirledik. Bu güzel yaz günlerinde herkesin kullanmaya ihtiyaç duyduğu güneş kremlerinden bahsedeceğiz. En iyi güneş kremi markalarını sizler için araştıracağız ve en iyi güneş kremi markası hakkında konuşacağız.Tarihçelerinden ve ürettikleri ürünlerden bahsedeceğiz. Şimdi yazımıza geçelim. Seçtiğimiz markaların ilki olan Sebamed ile başlayalım.

 

SEBAMED

Yıllardır yetkin, yenilikçi ve performans odaklı çalışan şirket 1983 yılında kurulmuştur. Bugün tüm dünyada ticaret yapan başarılı bir şirket haline gelmiştir. Vücut bakımı, yüz bakımı, temizleyici, saç bakımı, ayak bakımı, el ve dudak savunması, deodrant, güneş kremi, bebek bakımı gibi pek çok üretim ağına sahip bir markadır. Güneş kremi ve diğer güneş ürünleri üretiminde de en başarılı markalar arasındadır. Alkolsüz, yağsız ve kolay uygulanabilen Sebamed güneş kremleri SPF 15, 20, 25, 30, 50, 50+ kullanılabilir. Güneş kaynaklı pigmentasyon izlerini azalltır ve aynı zamanda suya dayanıklıdır. Sizler de çok faktörlü Sebamed güneş kremlerini denemelisiniz.

 

AVENE

Fransa’nın tarihi bir kaplıca köyü olan Avene yöresinden çıkan termal su kullanılarak ürünler üreten marka Avrupa’nın dermokozmetik ve ilaç devi Pierre Fabre Dermocosmetics firmasının adı altında kurulmuştur. Onkoloji, dermatoloji ve nöropsikiyatri alanlarında pek çok yenilikçi ve bilimsel çalışmalara imzasını atmış bir markadır. Hassa ciltlerden atopik ciltlere kadar pek çok dermokozmetik ürünlerini üretmektedir. Yüz, vücut ve güneş ürünleri üretiminde oldukça başarılı bir markadır. Ciltte yokmuş hissi veren güneş kremlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda cilt tonunuzu eşitleyen hafif renkli ve hoş bir görünüme sahiptir. Avene güneş kremleri birçok insanın tercihi sizler de denemelisiniz.

LA ROCHA POSAY

Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam sloganını benimseyen marka oldukça başarılı ürünler üretmektedir. Makyaj, saç bakımı, vücut ve yüz bakımı kategorilerinde çok çeşitli ve başarılı ürünler üreten bir markadır. Güneş kremi ve diğer güneş ürünleri üretiminde en iyi markalar arasında yer almaktadır. Akneye eğilimli ciltler için geliştirilmiş olan güneş kremi aynı zamanda sebum emici özelliği bulundurmaktadır. Bu özellik sayesinde anında matlaştırma sağlar. La Rocha Posay güneş kremlerini sizlere de tavsiye ederiz.

 

Yaz günlerinde büyük küçük herkesin en büyük yardımcısı olan güneş kreminizi doğru seçebilmek çok önemlidir. Sizlere yardımcı olabilmek için bu konu hakkında araştırma yaptık. En iyi güneş kremi markaları hakkında konuşmaya çalıştık. En iyi olarak belirlediğimiz üç markayı Sebamed, Avene ve La Rocha Posay markalarını ve güneş kremlerini detaylı bir şekilde inceledik. Artık siz de cildinize en uygun güneş kremine karar verebilirsiniz. Markaların internet sitelerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir