En İyi Elektrikli Süpürge Markası

Herkese merhabalar. Siz değerli okuyucularımız için yeniden karşınızdayız. Sizlere faydalı olabilmek için yeni bir konu daha belirledik. Bu seferki konumuz elektrikli süpürgeler. Evlerimiz tozlandığı zaman bize çok yardımcı olan elektrikli süpürgeler evimize hızlı bir şekilde temizlememize yardımcı olur. Peki en iyi elektrikli süpürge markası hangisi ve özellikleri neler ? Sizler için bu soruların cevaplarını bulmaya çalışacağız. Lafı fazla uzatmadan seçtiğimiz markaların ilki olan Arnica ile yazımıza başlayalım.

 

ARNİCA

1962 yılında yola çıkan SENUR A.Ş. Türkiye’de küçük ev aletleri sektöründe birçok ilke imza atmıştır. Tüketiciler için kaliteli, pratik ve yenilikçi ürünler tasarlayıp üretmek misyonunu benimsemiştir. Başarılı şirket 2001 yılında kendi markası olan Arnica’yı hayata geçirmiştir. Ev gereçleri, mutfak araçları, ısıtma soğutma sistemleri gibi pek çok alanda başarılı olan marka elektrikli süpürge üretiminde ilk sıralarda yer almaktadır. Su filtreli, toz torbalı, dikey, toz torbasız, ıslak kuru, sessiz gibi modelleri bulunmaktadır. Toz torbasız modelleri ile bizlere kolaylık sağlayan marka üstün emiş gücü ile kolaylıkla temizlememizi sağlar. Aynı zamanda kilitli toz hazneleri ile tozların dışarı çıkması engellenmiş olur ve çok sessiz çalışırlar. Pek çok gözde özellikleri bulunan Arnica elektrikli süpürgeleri denememek olmaz.

 

PHILIPS

Philips markası birçok alanda karşımıza çıktığı gibi elektrikli süpürge üretiminde de en iyiler arasındadır. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz marka torbalı ve torbasız elektrikli süpürgeler üretmektedir. Marathon Ultimate Torbasız Elektrikli Süpürge otomatik olarak açılıp kapanabilir ve enerji tasarrufu sağlar. Sert zeminlerdeki üstün performansı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Torbalı modelleri de oldukça özellikli olan Philips elektrikli süpürgeler sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

FAKİR

Almanya Stuttgart’ta kurulan marka 1933 yılında H.Wilhelm Kicherer tarafından kurulmuştur. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi Fakir dünyada hijyen ve ev temizliği denince akla ilk gelen markalardan biridir. Süpürgeler, ütüler, mutfak aletleri, ısıtıcılar gibi daha pek çok alanda başarılı ürünler üreten bir markadır. Toz torbalı, toz torbasız, dikey, şarjlı, buharlı, sulu ve robot süperge modelleri bulunmaktadır. Optimum vakum gücü ile dikkatimizi çeken Veyron, Franky, Whisper ve Darky modelleri aynı zamanda düşük toz ve ses seviyesi ile bizlere yardımcı olmaktadır. Sert zemin, yer, kenar köşe, baza altı ve dolap üstü temizlik aparatları sayesinde her yere daha kolay ulaşabilmemizi sağlar. Daha pek çok modeli bulunan ve bu kategoride çok iyi ürünler üreten Fakir markasını sizler de içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Bu yazımızda evimiz için çok önemli ve birçok kişinin her gün kullandığı bir ürün olan elektrikli süpürgelerden bahsettik. En iyi 3 marka olan Arnica, Philiips ve Fakir markalarını sizler için araştırdık. Bu markaların en iyi özelliklerini sizler için yazımızda bir araya getirdik. En iyi elektrikli süpürge markaları hakkında konuşmaya çalıştık. Artık siz de size en uygun elektrikli süpürgenize karar verebilirsiniz. Markaların internet sitelerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle bir yazımızın daha sonuna geldik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir