En İyi Elektrikli Su Isıtıcısı Kettle Markası

Herkese merhabalar. Siz değerli okuyucularımıza faydalı olabilmek için yeniden karşınızdayız. Bu yazımızdaki konumuz yine mutfak aletlerinden. Eski zamanlarda soba üzerinde veya ateş yakılarak su ısıtmak oldukça zaman alıyor ve epey zahmetliydi. Günümüzde bu görevi su ısıtıcıları üstlenmektedir. Dakikalar içerisinde suyumuzun ısınmasını sağlayan su ısıtıcılarından bahsedeceğiz. En kolay ve pratik aynı zamanda en sağlıklı şekilde su ısıtan markaları bulmaya çalışacağız. Bu yazımızda en iyi kettle markası diğer bir deyişle en iyi elektrikli su ısıtıcısı markası hakkında konuşacağız. Lafı fazla uzatmadan seçtiğimiz markaların ilki olan Arnica ile başlayalım.

 

ARNİCA

Kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle büyük beğeni toplayan Arnica mutfak aletleri, ev gereçleri, içecek hazırlama, kişisel bakım, ısıtma soğutma gibi pek çok üretim alanında karşımıza çıkan bir markadır. Çay ya da kahve yapmak için veya yemek hazırlarken ihtiyacımız olan kaynar suyu bizlere sunan Arnica su ısıtıcıları pek çok modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Kayzer ve Diamond modelleri ile dikkatimizi çekmektedir. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi, otomatik açılan kapak düğmesi, özel kireç filtresi, paslanmaz taban gibi özellikleri Arnica su ısıtıcılarını denemek için yeterlidir.

 

KORKMAZ

Elektrikli ev aletleri, paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve sofra ürünleri üretimiyle ülkemizin en önemli markalarından olan Korkmaz 1972 yılında küçük bir atölyede işe başlamıştır. ‘Üretmek: Daha iyiyi, daha yeniyi, daha güzeli ve insana yakışanı üretmek’ misyonu ile hareket etmektedir. Tüm su ısıtıcıları 360 derece dönebilen pivot bağlantılıdır. Otomatik kapanma özelliği, susuz kaldığında otomatik koruma sistemi, çıkarılabilen, kolay temizlenir filtre özellikleri ile Korkmaz Vetrina elektrikli su ısıtıcısı şeffaf görünümü ile oldukça şıktır. Daha pek çok modeli bulunan Korkmaz su ısıtıcılarını sizler de denemelisiniz.

FAKİR

1933 yılında kurulan markadan daha önceki yazılarımızda da bahsetmiştik. Elektrikli mutfak aletleri, ısıtıcılar, şofbenler, ütüler, ısıtıcılar, kişisel bakım aletleri gibi pek çok ürün üretmektedir. Elektrikli su ısıtıcısı modelleri de oldukça çeşitlidir. Goldie su ısıtıcısı modelleri 2200 W gücü ile oldukça pratiktir. Şık görünümü ile de dikkatleri üzerine çeken model çıkartılabilir, yıkanabilir kireç filtreli geniş ağız bulundurmaktadır. Fakir su ısıtıcıları da işimizi oldukça kolaylaştıracak niteliktedir.

 

ARZUM

Uluslararası boyuttaki başarısı ile bilinen marka ilk elektrikli cezveyi üretmiştir. Yerli bir marka olan Arzum kısa sürede pek çok ilke imza atmıştır. Elektrikli su ısıtıcısı üretiminde de oldukça başarılı bir markadır. Estilo su ısıtıcısı modeli 1,8 L hacmi ile tek seferde maksimum ihtiyacınız olan suyu ısıtmanızı sağlar. Yıkanabilir kireç filtresi ile su ısıtıcınızda biriken kireçlerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Arzum elektrikli su ısıtıcıları da denenmeye değer niteliktedir.

 

İhtiyacımız olduğu her an kolaylıkla kaynar suya sahip olmamız için üretilen elektriikli su ısıtıcıları hayatımızı kolaylaştırır. Bizler bu güzel ürünü üreten markalar hakkında araştırma yaptık ve en iyi olduğunu düşündüğümüz 4 marka olan Arnica, Korkmaz, Fakir ve Arzum markaları hakkında konuşmaya çalıştık. Artık siz de kendi su ısıtıcınıza daha kolay karar verebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir