En İyi Derin Dondurucu Markası

Merhaba değerli okuyucularımız yeni bir yazımızla daha karşınızdayız. Yeni konumuz tam da kış hazırlığı yaptığımız bu güzel mevsimde hepimizin ihtiyacı olan derin dondurucular. Peki en iyi derin dondurucu hangisi? Bu yazımızda sizler için bu sorunun cevabını bulmaya çalışacağız ve en iyi derin dondurucu markası hakkında konuşmaya çalışacağız. Seçtiğimiz markalardan ilki olan Uğur derin dondurucuları ile yazımıza başlayalım.

 

UĞUR

Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla üretime başlayan Uğur Soğutma 11 Nisan 1954’de kurulmuştur. Soğutucu alanında zirveye ulaşmış bir marka olan Uğur derin dondurucudan su sebiline, ticari ve ev tipi soğutucular, klimadan şişe soğutuculara kadar pek çok üretim alanına ve ürün çeşidine sahiptir. Sandık tipi ve dikey şekilde derin dondurucular üretmektedir. Çok sayıda ürün depolamak için sandık tipi derin dondurucuları tercih edebilirsiniz. Uğur markasının sandık tipi derin dondurucuları geniş iç hacme sahiptir. Düşük enerji tüketimi sayesinde çevre dostu olan Uğur derin dondurucuları aynı zamanda termostat özelliğine sahiptir. Dikey derin dondurucular sayesinde de yiyeceklerinizi kullanım önceliğine göre düzenleyebilirsiniz. Uğur’un dikey modellerinde ayarlanabilir ayak sayesinde evinizde istediğiniz yere koyabilirsiniz. Soğutma sistemlerinin öncüsü Uğur derin dondurucuları sizler de incelemelisiniz.

PROFILO

BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Grubu bünyesine katılaraküretim hayatına merhaba diyen Profilo 1995 yılında kurulmuştur. Ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip şirketlerden birisidir. Elektrikli süpürgeler, klima cihazları, beyaz eşya, su ısıtıcıları, küçük ev aletleri vb. Profilo’nun ürettiği bazı ürünlerdir. Profilo derin dondurucuların bazı önemli özellikleri şunlardır: Defrost suyu çıkış oluğu bulundurmaktadır ve bu sayede defrost suyu kolaylıkla boşaltılabilir. Geniş iç hacme sahiptir ve iç aydınlatma sayesinde derin dondurucuların içi daha da aydınlıktır. Kilitlenebilir kapak ile yiyeceklerinizi daha da güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Çekmeceli modellerinde bulunan bir özellik VitaPlus özelliği buzdolabının iç ısısını sabit tutar. Geniş yer kaplayan yiyeceklerinizi saklamanız için de BigBox çekmecesi bulunmaktadır. Profilo diğer beyaz eşya üretiminde olduğu gibi derin dondurucu üretiminde de oldukça başarılı bir markadır. Sizler de Profilo mağazalarına mutlaka uğramalısınız.

 

VESTEL

1984 yılında Manisa’da kurulan şirket Türkiye Vestelleniyor sloganı ile yola çıkmıştır. Ülkemizde önemli bir yere sahip olan Vestel markası günümüzde beyaz eşya, küçük ev aletleri, ısıtma-soğutma sistemleri, teknolojik cihazlar vb. üretimler yapmaktadır. Çekmeceli derin dondurucuların en önemli özelliği kapı açılış yönünü değiştirilebilir olmasıdır. Bu sayede her türlü mutfağa uyum sağlar. Yüksek enerji sınıfı ile bizlere enerji tasarrufu sağlar. Hem çekmeceli hem de sandık tipi derin dondurucuları ile oldukça beğenilen bir markadır. Siz de derin dondurucu almadan önce Vestel mağazasına uğramalısınız.

 

Bu yazımızda yine önemli bir konudan bahsettik. Yiyeceklerimizi ilk gün ki gibi saklamamıza yardımcı olan derin donduruculardan bahsettik. En iyi marka hangisidir, en iyi özellikleri nelerdir gibi sorulara cevap aradık ve en iyi derin dondurucu markaları hakkında konuştuk. Bu üç markayı sizler için araştırdık. Artık siz de en iyi derin dondurucu markasına karar verebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir