En İyi Buzdolabı Markası

Merhaba değerli okuyucularımız bu yazımızın amacı sizlere en iyi buzdolabı markalarını tanıtmak. Sizlere bazı en iyi buzdolabı markaları hakkında bilgi vereceğiz ve araştırmalarımızı sizlerle paylaşacağız. Grundig buzdolaplarını ve Grundig markasının tarihini inceleyerek başlayalım.

 

GRUNDIG

İlk etkinliklerine Almanya’da başlayan şirket 1945 yılında Max Grundıg tarafından kurulmuştur. Bu marka günümüzde bizlere buzdolabının yanı sıra birçok beyaz eşya çeşidi sunmaktadır. Grundıg buzdolaplarını en önemli özellikleri ikili soğutma ve ikili fan sistemi bulundurmalarıdır. Bir çok buzdolabı çeşidiyle karşımıza çıkan Grundıg bu sektörde adını duyurmayı başarmıştır.

 

SAMSUNG

Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Hepimizin bildiği gibi Samsung günümüzde çok başarılı bir şirkettir. Telefon, televizyon,bilgisayar gibi bir çok teknolojik cihazlar üretiminde başarılı olduğu gibi beyaz eşya üretiminde de aynı başarıyı yakalamıştır. Samsung’un ürettiği en gözde buzdolabı değişebilme özelliğine sahiptir. Yani dondurucu bölümünü istediğin zaman buzdolabı olarak kullanabiliyorsun. Samsung buzdolabı çeşitlerinin her biri incelenmeye değer niteliktedir.

LIEBHERR

Aile şirketi olan Liebherr 1949 yılında Hans Liebherr tarafından kuruldu. Bugün Liebherr dünyanın en büyük inşaat makinaları üretimini üstlenmektedir. Liebherr’in faaliyet gösterdiği bazı sektörler havacılık, ulaşım, hotel ve beyaz eşya sektörleridir. 50 yıldır soğutucu ve dondurucu uzmanı olarak yenilikçi fikirlerle kendini geliştirmektedir. Uzun süre tazelik için en doğru iklimi sağlayan Biofresh teknolojisini barındırmaktadır. Buzdolapları,içecek dolapaları,derin dondurucular ve puro dolapları bize sunulan bazı çeşitlerdir.

 

PROFILO

1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak ticaret hayatına merhaba demiştir. Ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ nin beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan bir ürün gamı bulunmaktadır. Her bütçeye uygun buzdolaplarının bir çok özellikleri bulunmaktadır. En gelişmiş teknolojilerinden Lowrost teknolojisi sayesinde buzlanmanın minimum olması sağlanmaktadır. Profilo buzdolabı çeşitlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

BEKO

Vehbi Koç ve Bejerano tarafından 1954 yılında kurulan BEKO ismini kurucularının isminden almaktadır. BEKO yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliğini sahip bir markadır. Ankastre ürünler, küçük ev aletler, ısıtma ve soğutma sistemleri, elektronik aletler ve beyaz eşya gibi çeşitli ürünler üretmektedir. Paslanmaz çelik yüzey sayesinde buzdolabınızın üzerinde parmak izi kalmaz. Neo-Frost buzdolaplarında dondurucu bölmede karlanma, buzlanma veya terleme olmaz. Deofrost yani buz eritme işlemi otomatik sağlanmaktadır. Çeşitli özelliklere sahip sahip Beko buzdolapları birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilmektedir.

 

Bu yazımızda insan hayatında önemli bir yere sahip olan buzdolabı hakkında araştırma yaptık. Sizlere yardımcı olabilmek için 5 tane buzdolabı markasını tarihçeleri ile birlikte sizlerle paylaştık. Bu markaların yanı sıra buzdolabı üretimi yapan birçok marka bulunmaktadır. En iyi buzdolabı markası sorusunun cevabına birlikte karar verelim istedik ve sizler için bu yazıyı hazırladık. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir