En İyi Bulaşık Deterjanı Markası

Herkese merhabalar. Siz değerli okuyucularımız için yeni bir yazımızla daha karşınızdayız. Bu yazımızda da sizler için faydalı olacak bir konu belirledik. Günlük hayatta özellikle kadınların en büyük yardımcısı bulaşık makineleridir. Ve bunlar için de hem makinemizi koruyan hem de bulaşıklarımızı tertemiz yapan en iyi bulaşık makinesi deterjanına ihtiyacımız vardır. İşte bu yazımızın konusu en iyi bulaşık makinesi deterjanı markası. Şimdi yazımıza geçelim.

 

FINISH

1987 yılında ilk üretimine başlayan marka 2010 yılından itibaren Finish ismi ile çalışmaya başlamıştır. Bulaşık makinesinde bulaşık yıkamanızı kolaylaştıracak her türlü ürünü üreten bir markadır. Bulaşık makinesi tabletleri, jeli, özel tuzu, parlatıcı, makine temizleyicisi, makine kokusu gibi pek çok ürün üretmektedir. Finish Quantum Orijinal 3 bölmeli yapıdadır ve toz, jel ve powerball teknolojisini barındırır. Toz deterjanı sayesinde zorlu kirleri dahi çıkarır, jel ile yağları kolayca çözer ve powerball ile mükemmel bir parlaklık sağlar. Çamaşır suyu katkılı ve limon kokulu gibi Finish bulaşık makine deterjanlarını sizler de denemelisiniz.

 

FAIRY

1950 yılında yalnızca Birleşik Krallıkta satılan bir markadır. İlk satış tarihi 28 Aralık 1898 olan marka o zamanlar sabun üretmekteydi. Fairy İngilizce’de Peri anlamına gelmektedir. Fairy yağları da dize getirir dağları da diyerek yola çıkmış bir marka olmakla birlikte Türkiye’de en sevilen markalardandır. Bulaşık deterjanı ve bulaşık makinesi kapsülü üretiminde başarılı bir markadır. Fairy Platinum Kapsülleri zorlu yemek kirlerini çıkarmakta oldukça başarılıdır ve hem bulaşıklarınızı ön yıkama yapmadan kolaylıkla temizler hem de makinenizin filtresini temiz tutar. Daha pek çok çeşidi bulunan Fairy bulaşık makinesi deterjanlarını sizler de denemelisiniz.

PRIL

1973 yılında ilk kez üretilen marka Türkiye’nin ilk sıvı bulaşık deterjanıdır. Daha sonraki yıllarda da pek çok ilke imza atmış olan marka günümüzde çok başarılı ürünler üretmektedir. Pril Gold, Pril Losyon, çok fonksiyonlu tabletler, çok fonksiyonlu jeller, yardımcı ürünler gibi pek çok üretim ağına sahiptir. Pril Gold tablet sayesinde ön yıkama yapmanıza gerek kalmadan kiri ve yağı kolaylıkla temizleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan milyonlarca güç parçaçığı ile inatçı kirleri yok eder. Pril Hepsi Bir Arada Tablet hem üstün temizlik hem de daha iyi parlaklık sağlar. Sizler de Pril bulaşık makinesi deterjanlarını denemelisiniz.

 

Bu yazımızda birçok insanın hayat kurtarıcısı olan bulaşık makinesi için gerekli olan bulaşık makinesi deterjanlarını araştırdık. En iyi bulaşık deterjanı markaları olarak belirlediğimiz 3 marka olan Finish, Fairy ve Pril markalarını sizler için araştırdık. Artık siz de en iyi deterjanınıza karar verebilirsiniz. Ayrıca markaların internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir