En İyi Armatür Batarya Markası

Merhaba değerli okuyucularımız yeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlerle en iyi armatür batarya markası hakkında konuşmaya çalışacağız. Armatürlere günümüzde halkımız musluk da demektedir. Genel kullanım ise banyo bataryası, duş bataryası ve lavabo bataryası diyebiliriz. Evlerimizde her gün sürekli kullandığımız bataryalar şüphesiz evdeki en çok kullanılan araçlar içine girer. Durum böyle olunca insanlar bataryalarının kaliteli olup kolay kolay arıza çıkarmamasını ve su kaçırmamasını ister. Lafı fazla uzatmadan seçtiğimiz markalardan ilki olan Artema ile yazımıza başlayalım.

 

Artema

Artema 1983 yılında sıhhi tesisat ürünlerinin üretimine başlamış olup 1979 yılında Türkiye’de kurulmuştur. 1995 yılında ise banyo bataryalar ve diğer aksesuarlarının üretimine başlamıştır. Aç kapa sloganıyla akıllara kazınmış olan Artema duş başlıkları, duş aksesuarları, çeşitli temizlik aksesuarları ve armatürler gibi birçok alanda ürünlerin üretimini yapmaktadır. Artema banyo bataryaları, lavabo bataryaları, ankastre lavabo bataryaları, duş bataryaları, küvet bataryaları ve çeşitli muslukları üretmektedir. Ayrıca Artema sensörlü ürünler ve çeşitli muslukların da üretimini yapmaktadır.

 

Vitra

1942 yılında seramik üreticisi olarak Türkiye’de kurulmuş olan Vitra 1966 yılında Vitra adını almıştır. Vitra günümüzde seramik banyo ürünleri, banyo mobilyaları, duş sistemleri, banyo karoları ve banyo aksesuarları gibi birçok ürünün üretimini yapmaktadır. Ayrıca karo seramik ürünleri de bulunan Vitra havuz, ev içi, ticari zeminler için karo seramik üretimi yapmaktadır. Vitra banyo bataryası, duş bataryası, lavabo bataryası, termostatik bataryalar, eviye bataryası ve ankastre bataryalar gibi birçok batarya çeşidine sahiptir.

 

ECA

Türkiye’nin önemli markalarından olan ECA günümüzde klima, kombi, termostat, doğalgaz peteği gibi ısıtma soğutma ürünleri ve seramik kaplama, küvet ve duş tekneleri, doğalgaz vanaları, su tesisat ürünleri gibi birçok ürünün üretimini yapmaktadır. ECA lavabo bataryaları, ankastre lavabo bataryaları, küvet bataryaları, banyo bataryaları gibi birçok batarya çeşidine sahiptir. Ayrıca ECA teknolojik anlamda farklı özellikte termostatik bataryalar, fotoselli bataryalar ve dokunmatik bataryalar gibi ürünler üretmektedir.

Kale

1973 yılında Çanakkale’de kurulmuş olan Kale seramik, kalekim ve çeşitli yapıştırıcılar, mantolama ürünleri, boya ürünleri, sıhhi tesisat ürünleri gibi birçok ürünün üretimini yapmaktadır. Kale lavabo armatürleri, banyo armatürleri, klasik armatürler gibi birçok armatür çeşidine sahiptir. Ayrıca sensörlü armatür çeşitleri de mevcuttur. Kale, Kale banyo adı altında armatür gibi banyo ürünlerini üretmektedir.

 

Bir yazımızın daha sonuna geldik değerli okurlarımız. Bu yazımızda kullanıcı yorumlarını dikkate alarak seçtiğimiz 4 armatür batarya markası olan Artema, Vitra, ECA, Kale hakkında konuştuk. En iyi armatür batarya markaları hangisi sorusuna cevap aramaya çalıştık. Daha fazla bilgi için markaların internet sitelerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir