En İyi Ankastre Set Markası

Merhaba değerli okuyucularımız. Yeni bir konumuzla daha karşınızdayız. Bugün sizlere mutfağımızın vazgeçilmez parçalarından olan ankastre setlerden bahsedeceğiz. Hem mutfağımıza renk katan hem de daha güzel yemekler pişirmenize yardım eden ankastre setler hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Şimdi sizlere en iyi ankastre set markaları hakkında bilgiler vereceğiz. Seçtiğimiz markalardan ilki olan Kumtel ile başlayalım.

 

KUMTEL

Kayseri Organize Sanayi bölgesinde üretim yapmakta olan Kumtel, 1972 yılında üretime başlamıştır ve devamlı büyüyerek gelişmektedir. Üretim yaptığı alanlar pişirici, ısıtıcı ve küçük ev aletleridir. Elektrikli ısıtıcı, mini ve tam boy fırın, tost makinesi ve su ısıtıcısı ürettiği bazı ürünlerdir. Davlumbaz, ocak ve ankastre fırından oluşan ankastre set üretiminde oldukça başarılıdır. Gaz emniyet sistemli ocakları ve pek çok özellik bulunduran fırınları mevcuttur. Ankastre fırınlarında ısıya dayanıklı çift katlı cam kullanılmıştır. İç aydınlatma, turbo fan, dijital zamanlayıcı, soğutma fanı bulundurduğu bazı özelliklerdendir. Yüksek motor gücü sayesinde davlumbazları da oldukça kalitelidir. Sizler de Kumtel ankastre setlere göz atmalısınız.

 

BEKO

Yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası ünvanı ile bilinen Beko, Vehbi Koç ve Bejerano tarafından 1954 yılında kurulan bir şirkettir. İsmini kurularının isminden almıştır. Daha önceki yazılarımızda da Beko markasına yer vermiştik. Küçük ev aletleri, Isıtma ve soğutma sistemleri, ankastre ürünler, beyaz eşya üretim yaptığı bazı alanlardır. Ankastre ürünler üretiminde oldukça başarılıdır ve insanların beğenisini kazanmış bir markadır. Ocak, davlumbaz ve ankastre fırınların en gözde özelliklerinden bahsedelim. Filtre doluluk göstergesi bulunduran davlumbazları kolayca temizlenebilir. 3 boyutlu pişirme özelliğine sahip en gelişmiş ankastre fırını bizlere sunmaktadır. Bu özellik sayesinde alt, üst ve turbo ısıtıcılar aynı anda çalışır ve eşit ısı dağılımı sağlar. S İndüksiyonlu ocakları ile aynı anda 8 küçük tencere ile yemek pişirebilirsiniz. Ankastre setinizi almadan önce Beko mağazasına da uğramalısınız.

 

SİMFER

Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla sektöre yeni bir soluk getiren Simfer markası ilk olarak 1977 yılında katı yakıt soba üretimine başlamıştır. 1997 yılında pişiri grubu üretimine geçerek başarılı işlere imzasını atmıştır. Ankastre ürünler, dondurucu ve soğutucu ürünler, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi pek çok üretim alanına sahiptir. 3 boyutlu pişirme, dokunmatik dijital saat, buharlı temizleme, 3 camlı soğuk kapak sistemi, yoğurt fonksiyonu Simfer ankastre fırınların en gözde özelliklerindendir. Simfer ankastre ocakların çocuk kilidi özelliği sayesinde çocuklarınız yanınızdayken de kolaylıkla yemek pişirmenize yardımcı olur. En beğenilen davlumbaz modellleri de uzaktan kumanda ile kolaylıkla kontrol edilebilir. En yenilikçi teknoloji ile üretilen Simfer ankastre setleri sizler de çok beğeneceksiniz.

 

Bu yazımızın da sonuna geldik. Mutfağımızın vazgeçilmezi ankastre setlerden bahsettik. Kumtel, Beko ve Simfer markalarını sizler için araştırdık ve en iyi ankastre set markası sorusuna cevap vermeye çalıştık. Bu markalar dışında ankastre set üreten pek çok firma vardır. Bu markalar en beğenilen özelliklere sahiptir. Sizler için bu özelliklerin bazılarından bahsettik. Artık sizler de en iyi ankastre set markasına karar verebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir