Bim Simfer Elektrikli Turbo Fırın Yorumları Alınır Mı?

Merhaba değerli okuyucularımız 1 haftalık kısa bir aradan sonra yine yeniden yeni aktüel yazıları ile beraberiz. Bu yazımızda Bim’in bir aktüel ürününü inceleyeceğiz. Bu ürünle alakalı çeşitli teknik bilgiler vereceğiz. Bu ürünle ilgili kısa değerlendirmelerde bulunacağız. Şimdi vakit kaybetmeden elektrikli turbo fırın yazımıza devam edelim.

 

Bim’in aktüel ürünü olan Simfer elektrikli turbo fırın ile teknik detaylara geçmeden önce ürünün ne zaman geleceğini ve ne kadara satılacağını söyleyelim. Ürün 23 Kasım Cuma’dan itibaren satışa sunulacak. Şu an yazıyı okurken ürün Bim’de satış halindedir. Eğer şansınız varsa alan olmayıp kaldıysa alabilir. Ürün 179 TL’den satışa sunulacaktır.

Elektrikli turbo fırın olan Simfer marka ürünün iç hacmi 40 litredir. 6 fonksiyonu bulunmaktadır ve termostat konrolü bulunmaktadır. Fırının içinde aydınlatma sistemi de mevcuttur. Ayrıca fırınla beraber yuvarlak tepsi, kare tepsi ve tel ızgara gibi ürünler verilecektir. Ürünün 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit yaptırabilirsiniz.

 

Şimdi gelelim bu ürün alınır mı sorusunun cevabına bu ürünün yorumları nasıl acaba? Ürün ile ilgili piyasada kısa bir fiyat araştırması yaptığımızda ürünün 250 TL fiyat bandında satıldığını görüyoruz. Bim’in bu fırını 179 TL’den sattığını görünce eğer ihtiyacınız varsa bu ürünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda Bim Simfer fırın incelemesi yaptık. Umarım faydalı olabilmişizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir