Bim Philips Buharlı Ütü Yorumları Alınır Mı?

Merhaba değerli okuyucularımız hız kesmeden Bim aktüel ürün incelemelerine devam ediyoruz. Bu yazımız serimizin üçüncü yazısı olacaktır. Bu yazımızda Bim’e gelen Philips buharlı ütü ürününü inceleyeceğiz. Parasına göre uygun bir ürün olup olmadığına karar vereceğiz.

 

Ayrıca bu yazımızda Bim aktüel ürünü olan Philips buharlı ütü ürünü hakkında çeşitli teknik bilgiler de vereceğiz. Fakat bu bilgileri vermeden önce ürünün Bim mağazalarına ne zaman geleceğini ve hangi fiyattan satılacağını söyleyelim. Philips buharlı ütü ürünü 16 Kasım Cuma’dan itibaren Bim aktüel ürünleri arasında 149 TL’den satışa sunulacak. Şimdi ürün hakkında teknik detaylara inelim.

Bim’e gelen ürünün tam adı Philips Buharlı Ütü PowerLife Plus GC2981/20 olarak geçmektedir. Bu ürün kireçleri temizleme ve lekesiz ütüleme, su damlatmama, 35 g/dk buhar; 120 g şok buhar gibi özelliklere sahiptir. Ürünün gücü 2200 Watt’dır. Su doldurma kapasitesi 300 ml ve damlama önleme kireç önleme gibi sistemler vardır.

 

Şimdi gelelim bu ürün alınıp alınmama sorusunun cevabına. İnternette bu modeli arattığımızda pek çok e-ticaret sitesinde satılmaktadır. Fiyatları 200-250 TL arasındadır. Bim’in bu ürünü 149 TL’den satışa çıkardığını göz önüne alındığında gayet cazip hale gelmektedir. Bir yazımızında daha sonuna geldik. Eniyimarka.net olarak eğer bir ütüye ihtiyacınız varsa bu ürünü alabilirsiniz diyoruz.

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir