Bim Konvektör Isıtıcı Yorumları Alınır Mı?

Merhaba değerli okuyucularımız uzun süredir sitemizi ihmal ettik ve nasıl yazılar yazabiliriz diye düşündük. Sizler için yeni bir yazı serisi oluşturacağız. Bu serimizde BİM A101 ve ŞOK mağazaların aktüel ürünlerini inceleyeceğiz. ve bu ürünler hakkında çeşitli bilgiler vereceğiz. Serimizin ilk yazısı olan BİM aktüel ürünüyle yazımıza başlayalım.

 

Bu yazımızda BİM’in aktüel ürünü olan konvektör ısıtıcı ürününü inceleyeceğiz. Bu ürün hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle bu ürün BİM’e ne zaman geliyor sorusunun cevabını verelim daha sonra ürün ile ilgili teknik detaylara ineceğiz. BİM konvektör ısıtıcı ürününü 9 kasım cumadan itibaren 199 TL üzerinden satışa sunacak. Şimdi teknik detaylara inelim.

bim konvektor isitici

BİM’in satacağı ürünün markası Simfer’dir. Bu ürün bir elektrikli panel konvektör ısıtıcıdır ve ürünün gücü 1500 wattdır. Üründe termostat kontrolü de bulunmaktadır. Ayrıca ürün hem yerde hem de duvarda kullanılabilmektedir. Peki bu konvektör ısıtıcı nedir? Konvektör ısıtıcı ortamdaki havayı içerisinde ısıtan bir ısıtıcı türüdür. Çalışma mantığı basit olduğundan fazla arıza vermemektedir.

 

Peki BİM’in bu ürünü alınır mı ? Şimdi bu sorunun cevabını verelim. İnternetten küçük bir araştırma yaptığımızda 1500 Watt konvektör ısıtıcı fiyatları 400 TL’den başlamaktadır. BİM bu ürünü 199 TL ‘den satışa sunacağını düşündüğümüzde ürün çok cazip bir fiyata geliyor. Ayrıca BİM mağazalarında çeşitli kredi kartlarına 6 taksit yapmaktadır. Bir yazımızın daha sonuna geldik değerli okurlarımız. Bu yazımızda elektrikli konvektör ısıtıcı ile bilgiler vermeye çalıştık. Eniyimarka.net olarak bu ürüne ihtiyacınız varsa alabilirsiniz diyoruz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir