Bim Bebek Telsizi Yorumları Alınır Mı?

Merhaba değerli okuyucularımız yaklaşık 1 hafta önce Bim aktüel ürün inceleme serimize başladığımızı duyurmuştuk. Serimizin ilk yazısı Bim’e aktüel ürün olarak gelen konvektör ıstıcıydı. Bu yazımızda ise farklı bir ürünü alacağız. Bu yazımızda Bim’e aktüel ürün olarak gelen bebek telsizi hakkında olacak.

 

Yazımızda Bim’e aktüel ürün olarak gelen bebek telsizi hakkında yorumlarda bulunup ürün hakkında çeşitli teknik bilgiler vereceğiz. Başlamadan önce bu ürün Bim’e ne zaman gelecek ve ne kadar bu soruların cevabını verelim. Bebek telsizi 16 Kasım Cuma’dan itibaren Bim mağazalarında 149 TL’den satışa sunulacak. Şimdi bu ürün hakkında çeşitli bilgiler verelim.

Bim’e gelen bebek telsizi NORDICA marka bir bebek telsizidir. Ürün markasını internette araştırdığımızda pek bir Türkçe kaynak çıkmamaktadır. Bim için özel ürünler arasında olabilir. Bim’e gelen bu bebek telsizinde çift yönlü iletişim kurabilirsiniz. Yani hem karşı tarafın sesi size gelebilir hem de sizin sesiniz karşı tarafa gidebilir. Üründe ninni çalma ve çağrı atma gibi çeşitli özellikler bulunmaktadır. Ayrıca ürün kapsama alanı dışında çıktığında uyarı vermektedir.

 

Şimdi bu ürün alınır mı? Bu sorunun cevabını verelim. İnternetten bebek telsizi fiyatları ve özellikleri arasında bir araştırma yaptığımızda 90 TL’den 500-600 TL’ye kadar çeşitli bebek telsizler olduğunu görürüz. Fakat Bim’deki bebek telsizi özelliklerini ve fiyatını aynı fiyat bandındaki ürünlerden karşılaştırdığımızda yaklaşık 200 TL’lik ürünlere denk gelmektedir. Bu durumda Bim’den alacağınız bebek telsizi daha uygun fiyata gelmektedir. Bir yazımızın daha sonuna geldik. Bu yazımızda Bim aktüel ürünü olan bebek telsizi hakkında bilgiler verdik. Eniyimarka.net olarak ihtiyacınız varsa bu ürünü alabilirsiniz diyoruz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir