Bim Antifirizli Cam Suyu Ne Zaman Gelecek ?

Merhaba değerli okuyucularımız uzun süredir aktüel yazılarımızla devam ediyorduk. Bu yazımızda otomobil sahipleri için özel bir yazı olacak. Bu yazımızda Bim’e gelen antifirizli cam suyu hakkında bilgiler vereceğiz. Ne zaman geleceği ve ne kadar bir fiyattan satılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Yazımıza geçmeden önce antifiriz nedir bundan bahsedelim.

Antifirizin içerisinde etilen glikol bulunur. Etilen glikol suyun donma noktasını düşürür ayrıca kaynama noktasını da yükseltir. Antifiriz motordaki paslanmayı önler. Radyatördeki suyun kireçlenmemesini sağlar. Kısa bilgiler verdikten sonra tekrar yazımıza dönelim.

 

Bim antifirizli cam suyunu ne zaman gelecek satışa çıkacak? Bim antifirizli cam suyunu 4 Aralık 2018 Salı gününden itibaren 12,95 TL ‘den satışa çıkaracak. Ürün 5 litredir.

 

Bir yazımızın daha sonuna geldik değerli okuyucularımız bu yazımızda Bim’e gelecek antifirizli cam suyunu inceledik. Bu ürün dışarda 15 TL gibi rakamlara satılmaktadır. Bu yüzden bu ürünü almanızı tavsiye ediyoruz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir