A101 Sentar Akıllı Çocuk Saati Yorumları Alınır Mı?

Merhaba değerli okuyucularımız hız kesmeden yeni yazılarımızla devam ediyoruz. Bu serimize yeni başladığımız için daha önce hiç A101 ürününü incelememiştik hep Bim ürünlerini incelemiştik. Bu yazımızda A101’in akıllı çocuk saati ürünün inceleyeceğiz. Bu ürünle alakalı çeşitli bilgiler vereceğiz. Lafı fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

 

A101’in akıllı çocuk saati ürünü hakkında özellikleri söylemeden önce ne zaman ve ne kadar fiyattan satışa çıkacağını söyleyelim. A101 22 Kasım’dan itibaren 279 TL fiyattan akıllı çocuk saatini satışa sunacak.

 

Sentar akıllı çocuk saati 4 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için tasarlanmıştır. Bu saat sayesinde çocuğunuzun konumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca ürün içerisinde arama listesi oluşturabilir çocuğunuzun sadece o numaraları aramasını sağlayabilirsiniz. Ürün hem IOS yani Iphone modelleri ve android cihazlarla uyumludur.

 

Ürün fiyatı, ne zaman A101’e geleceği ve özellikleri hakkında kısa bilgiler verdik. Şimdi gelelim bu ürün alınır mı sorusunun cevabına; internet piyasasında bir araştırma yaptığımızda çocuk akıllı saat ürünleri 600 TL’ye kadar çıkmaktadır. Fakat tabi bu fiyat değişikliği ürünlerin birbirlerinden farklı özelliklerde olmasını da beraberinde getirmektedir. Sizlere tavsiyemiz eğer böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa youtube üzerinde yapılmış inceleme videolarını izlemenizdir. Bu videolar sayesinde ürünü canlı bir şekilde görebilir ve ona göre yorum yapabilirsiniz. Eğer bu ürünü başka saatlerle karşılaştıracaksanız fiyatının yanında özelliklerini de karşılaştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir