A101 Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu Yorumları

Merhaba değerli okuyucularımız aktüel ürün incelemelerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımızda A101 mağazalarına gelecek olan Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürününü inceleyeceğiz.Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürünü hakkında çeşitli bilgiler vermeye çalışacağız. Şimdi lafı fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürünü hakkında bilgi vermeden önce bu ürünün ne zaman geleceğini ve ne kadara satılacağından bahsedelim. Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürünü A101 mağazalarında 31 Ocak Perşembe tarihinden itibaren 879 TL’den satışa çıkacak. Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürününü 31 Ocak Perşembe tarihinden itibaren A101 mağazalarından alabilirsiniz.

Şimdi sıra geldi Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürününün özelliklerine ve teknik detaylarına Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu, Android Marshmallow işletim sistemi , 8 MP flaşlı arka kamera ve 5 MP flaşlı ön kamera, 8 GB dahili hafıza , 1.5 GB RAM ve 1.4 GHz Quad Core İşlemci gibi birçok özelliğe sahiptir.Bu ürünü 2 yıl Samsung Türkiye Garantisi ile A101 mağazalarından satın alabilirsiniz.

Şimdi sıra yazının en önemli kısmına geldi. Bu kısımda Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürünü alınır mı? Sorusunun cevabı üzerine konuşucağız. Sizler için Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürünü yorumları ve fiyatı hakkında çeşitli incelemeler yaptık. Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürünü internette 885-1078 TL aralığında satılmaktadır. A101 Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürününü 879 TL fiyatından satacağını göz önüne aldığımızda ihtiyacınız varsa alabilirsiniz diyoruz. Bir yazımızın daha sonuna geldik değerli okurlarımız. Bu yazımızda A101 mağazasının getirmiş olduğu Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu ürünü hakkında incelemede bulunduk. Umarım faydalı olabilmişizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir