A101 Arzum El Blender Seti Yorumları Alınır Mı?

Yeniden merhaba değerli okuyucularımız. Hız kesmeden ikinci yazımız ile A101 ve Bim gibi marketlerin ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu yazımızda A101′ gelen Arzum blender setini inceleyeceğiz. Bu ürün hakkında çeşitli teknik bilgiler vereceğiz. Ürün hakkındaki kullanıcı yorumlarından ve fiyatlarından bahsedeceğiz. Fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

 

Arzum blender seti ile ilgili teknik bilgiler vermeden önce ürününün A101’e ne zaman geleceğinden ve ne kadara satılacağından bahsedelim. Arzum blender seti A101’e 29 Kasım Perşembe’den itibaren gelecek ve 99,55 TL’den satışa sunulacak. Ayrıca ürünün taksitli fiyatı 104 TL’dir. Çeşitli kredi kartlarına taksit yaptırabilirsiniz.

Arzum blender seti 700 watt gücündedir. 2 kademeli olarak ürünü çalıştırıp kullanabilirsiniz. Parçalama kısmının hacmi ise 700 mililitredir. Ayrıca blenderın metal kısımlarında paslanmaz çelik kullanılmıştır. Ürünün 3 yıl garantisi vardır. Ayrıca arzum sitesine ürünü kayıt ederek fazladan 1 yıl garanti kazanabiliyorsunuz. Bu ürünün modeli Arzum AR-1027 el blender setidir.

 

Şimdi gelelim bu ürün alınır mı sorusunun cevabına. İnternetten fiyat araştırma Arzum blender seti bu model 150 TL fiyat bandında satıldığını görüyoruz. A101 bu ürünü 99,95 TL’den satışa sunacağını görüyoruz. Aradaki fiyat farkı çok büyük bir rakam. Eğer böyle bir blendera ihtiyacınız varsa kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bir yazımızın daha sonuna geldik değerli okurlarımız bu yazımızda Arzum blender seti hakkında çeşitli yorumlarda bulunduk. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir